Державний навчальний заклад "Запорізький професійний ліцей сервісу"

Меню


Різне


ПрофесіїАдреса ліцею:
69050, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 129
Телефони:
(061)769-20-51;
(061)769-20-52;
(061)769-20-53
група у Facebook

Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття.Складальник верху взуття. Складальник взуття.


 

Складальник взуття може спеціалізуватися на виготовленні верху, виготовленні низу або з'єднанні верху з низом.

Моди, фасони, конструкції взуття постійно змінюються. Це означає, що складальнику  взуття доводиться постійно освоювати нові алгоритми роботи, нові операції, освоювати  нове обладнання. З іншого боку, з досвідом приходить майстерність, з якою ніякі нововведення вже не страшні.

Професія складальника взуття передбачає хорошу координацію рухів, відчуття ритму, швидку реакцію, акуратність, вміння концентрувати і розподіляти увагу. Також необхідна фізична витривалість.

Складальник взуття повинен знати технологію виробництва взуття, вмити користуватися різними видами складного обладнання.

Складальник взуття може працювати на взуттєвих фабриках, майстеренях з індивідуального пошиття взуття (в тому числі ортопедичного).

З різних причин не завжди можливо купити підходяще, красиве і стильне взуття. Розмір ноги  може бути занадто маленький або великий, стопи або пальці можуть мати  дефекти і багато іншого. В цьому випадку завжди виручить взуттьовик індивідуального пошиття взуття.

Професія взуттьовика з індивідуального пошиття взуття одна з нелегких кропітких і складних робіт. Тут потрібно бути не тільки фахівцем з розкрою матеріалів і шевської справи, а й дизайнером, художником - модельєром, а також проектувальником.

Весь технологічний процес при пошитті взуття лежить на одному фахівці. Він робить виміри ноги та підгонку колодки відполвідно до стопи замовника, розробляє та робить розкрій деталей майбутньої взуття. Потім складає заготовку взуття, формує її на колодці, прикріплює підошви, сушить і займається кінцевою обробкою взуття. Взуттьовик повинен стежити за всіма тенденціями взуттєвого дизайну, а так само досконало володіти мистецтвом розкрою і пошиття взуття.

Отримати професію взуттьовика може кожен. Але стати талановитим і затребуваним фахівцем вдається не всім. Старанність, посидючість, уважність, працьовитість і любов до своєї професії є важливими якостями професіонала в цій сфері. Уміння спілкуватися з клієнтом, уважність і комунікабельність роблять роботу взуттьовика з індивідуального пошиття взуття успішною.


Професії складальника верху взуття,
складальника взуття
та

взуттьовика з індивідуального пошиття взуття

можна отримати в

Державному навчальному закладі

«Запорізький професійний ліцей сервісу».