Державний навчальний заклад "Запорізький професійний ліцей сервісу"

Меню


Різне


ПрофесіїАдреса ліцею:
69050, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 129
Телефони:
(061)769-20-51;
(061)769-20-52;
(061)769-20-53
група у Facebook

Гуртожиток

Учнівський гуртожиток знаходиться на території ліцею.
Потужна спроможність гуртожитку складає 206 місць. Протягом останніх 2 років в гуртожитку ліцею проживає понад 175 учнів та працюють 3 вихователі.
На кожному поверсі розташовані три секції, кухня. В кожній секції чотири кімнати, душова та туалетна кімнати. У кімнатах проживають по два-чотири учня. Є окремі кімнати для самопідготовки, побутові кімнати, учні мають можливість переглядати телепередачі, користуватись мережею Інтернет. У гуртожитку підтримується тепловий режим, створені відповідні умови для навчання та відпочинку. Кімнати забезпечені необхідними меблями для проживання та проведення самопідготовки.  Кожного навчального року проводиться косметичний ремонт житлових кімнат.
Вихователі та майстри виробничого навчання, класні керівники тісно співпрацюють між собою. Це дуже допомагає здійснювати контроль за явкою учнів, привчає їх до дисципліни.
Щорічно проводиться конкурс на кращу кімнату гуртожитку, переможцям конкурсу надається матеріальне заохочення.
У вільний від навчання час вихователі проводять з учнями бесіди, диспути, круглі столи, тренінги, ігри, здійснюють допомогу у тлумаченні незрозумілого навчального матеріалу, організовують конкурси. В цьому вихователям допомагає Рада учнівського самоврядування. Вихователі є керівниками гуртків, які працюють у гуртожитку, «Моя сім`я» та «Господарочка».
Вихователі постійно підтримують з батьками учнів телефонний зв'язок, або надсилають листи. Під час співбесід вихователі знайомляться з батьками учнів, ознайомлюють їх з режимом та правилами проживання у гуртожитку.
Житлово-побутові умови в гуртожитку ліцею постійно перебувають під наглядом адміністрації, коменданта, соціального педагога, практичного психолога, вихователів, майстрів виробничого навчання, класних керівників. Проводиться відповідно робота зі створення належних житлово-побутових умов.