Державний навчальний заклад "Запорізький професійний ліцей сервісу"

Меню


Різне


ПрофесіїАдреса ліцею:
69050, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 129
Телефони:
(061)769-20-51;
(061)769-20-52;
(061)769-20-53
група у Facebook

Флорист


  Флористика – одна з найбільш прекрасних і красивих професій у світі. Для створення букетів і композицій однієї лише любові до квітів не достатньо. Потрібно володіти образним мисленням, уявою, смаком та необхідними знаннями. Професіонал повинен вміти не тільки складати букети, але і оформляти приміщення, предмети для декору.
  Британські дослідники провели опитування, в якому вони хотіли визначити, який тип роботи приносить людям найбільше задоволення. Фахівці з’ясували, що найщасливішими себе вважають представники професій, даруючи світові красу: перукарі, косметологи, візажисти та флористи.

Що робить флорист
  Що робить і чим займається флорист? Оволодіти професією може людина з розвинутим художнім смаком, який любить квіти та інші рослини. Не завадять комунікабельні здібності, адже до кожного замовника необхідно знайти свій підхід. Креативність – невід’ємне якість флориста, який відображається в оригінальності букета. Для створення композиції потрібно володіти терпінням і витримкою, різкі рухи можуть все зіпсувати.
  Практично будь-яке масштабне захід оформлено повітряними кульками, стрічками та квітами. Весілля, ювілеї та дні народження – свята, де професія флорист особливо актуальна.
  На початку творчого шляху можна тренуватися на звичайних букетах, потім, у міру набуття професійних навичок, можна переходити на створення складних композицій і оформлення залів. Деякі люди не розуміють різницю між професією флорист і продавцем в квітковому магазині. У них є одне спільне – квіти, а от обов’язки флориста набагато ширше.

Плюси і мінуси професії флорист

Переваги:
Недоліки:


Професію "ФЛОРИСТ" можна отримати в Державному навчальному закладі
«Запорізький професійний ліцей сервісу»